Przeskocz do treści

Nabór na realizację warsztatów ABC przedsiębiorczości V

Aktualnie prowadzimy nabór na realizację warsztatów ABC przedsiębiorczości V.

Wspólnie z Fundacją Wspomagania Wsi w latach 2012–2019 i Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej przeprowadziliśmy cztery edycje projektu pt. „ABC przedsiębiorczości. Edukacja finansowa dla mieszkańców wsi i małych miast” - warsztatów na terenie całego kraju. Obecnie trwa piąta edycja projektu, będzie realizowana do 30 kwietnia 2021 roku.

Warsztaty odbędą się z zachowaniem reżimu sanitarnego, dlatego powierzchnia sali warsztatowej powinna mieć min. ilość uczestników x 4 m2 na osobę.

Jesteśmy certyfikowanymi trenerami edukacji finansowej i szukamy chętnych do realizacji takich warsztatów.Istnieje możliwość realizacji warsztatów on-line poprzez platformę Zoom.

W ich trakcie odbędą się 18godzinne warsztaty, trwające minimum trzy dni, podczas których omówimy procedury związane  z uruchomieniem działalności gospodarczej oraz sposoby analizy własnych zasobów finansowych. Przećwiczymy też opracowywanie biznesplanu działalności gospodarczej. Uczestnicy będą mieli także okazję do skonsultowania z ekspertami swoich, opisanych w biznesplanach, pomysłów na firmę. Doradzimy, skąd czerpać wiedzę, która pomoże w rozpoczęciu biznesu i jak korzystać z danych pozafinansowych. Na koniec przybliżymy zagadnienia z zakresu marketingu, reklamy i nowych technologii, które mogą być przydatne w rozwoju każdej firmy.

Warsztaty są bezpłatne dla uczestników, wystarczy znaleźć grupę i salę, trenerzy dojadą na miejsce. Uczestnicy otrzymają materiały edukacyjne oraz wsparcie trenerskie przy pisaniu biznesplanów.W przypadku zainteresowania zorganizowaniem szkolenia w Państwa miejscowości, prosimy o kontakt:

- Paweł, 888050176, pawelzawady@wp.pl

- Małgosia, 533728733, malgosiapzawady@wp.pl

Wszelkie szczegóły dotyczące organizacji szkoleń ustalimy w rozmowie.

Podręcznik jest powszechnie dostępny, zapraszamy na stronę:http://edufin.pl/zapraszamy-do-pobierania-naszego-podrecznika-dla-uczestnikow-szkolen-abc-v/

Zapraszamy do rozpowszechnienia informacji.