Przeskocz do treści

Bezpłatne kursy komputerowe

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych kursach komputerowych. Ofertę kierujemy do osób po 50 r. życia lub osób młodszych z wykształceniem nie większym niż średnie. Osoby starsze będą miały zdecydowanie mniejszą szansę na uzyskanie bonu, gdyż cały projekt jest skierowany do osób aktywnych zawodowo lub takich, które chcą wrócić na ścieżkę zawodową: rolników, pracujących, bezrobotnych, ale też emerytów i rencistów. Ważne jest, by w dokumentach rekrutacyjnych właściwie umotywować chęć powrotu do pracy czy zmiany sposobu zarabiania środków na życie. Ważne jest też to, aby rekrutowani bardzo dokładnie wypełniali swoje CV.

Szkolenia będą trwały 105 h, a ich poziom zależy od grupy: od podstawowych do zaawansowanych. Przewidywalny termin uruchomienia szkoleń to październik/listopad.

Szkolenia prowadzone będą na laptopach, które mogą stać się własnością uczestnika po spełnieniu warunków, które zostaną określone w umowie.

Rekrutując, trzeba wziąć pod uwagę miejsce, gdzie ma odbywać się szkolenie. Sala musi zmieścić min. 15 osób, a na każdą musi przypadać 4 metry kwadratowe. Może być więcej, jeśli sala będzie większa, lub kilka grup. Za salę możemy zapłacić albo kupić coś dla rekrutującej organizacji. Jeśli nie ma Internetu - zapewnimy dostęp mobilny.

Projekt będzie realizowany w ramach RPO woj. podlaskiego, dlatego dotyczy mieszkańców Podlasia.

Formularze rekrutacyjne i więcej informacji: Promyk Consulto Paweł Pogorzelski, biuro@promykconsulto.pl lub 888050176 w godz. 8.00-20.00.

Rekrutacja trwa do piątku, 10VII. Najchętniej podejmiemy współpracę z organizacjami, które zajmą się szybką i sprawną rekrutacją.

Załącznik